Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

41715707 6107973979450 4768545443917332480 n.pngSerdecznie zapraszamy do udziału w The BSS Tour Częstochowa: Employer Branding realizowanym w ramach ogólnopolskiego cyklu konferencji organizowanych przez Fundację Pro Progressio. Spotkanie odbędzie się w dniu 27 września 2018 w Hotelu Scout, przy ul. Drogowców 12 w Częstochowie.

 

The BSS Tour Częstochowa: Employer Branding w usługach to już piąte w tym roku spotkanie realizowane w ramach ogólnopolskiego cyklu konferencji organizowanego przez Fundację Pro Progressio. Tym razem skupimy się na tematyce budowania marki pracodawcy w świecie usług dla biznesu. Do dyskusji zostali zaproszeni przedstawiciele sektora nowoczesnych usług, centrów usług wspólnych, outsourcingu, a także firm, gdzie tego typu działania są oferowane klientowi biznesowemu i stanowią solidny fundament ich działalności. Celem konferencji jest kompleksowe pokazanie, na czym polega proces budowania firmowej marki: okiem zarówno kandydatów do pracy, jak i klientów. Praktyczne przykłady studium przypadku mają odpowiedzieć na pytania: czemu temat Employer Brandingu stał się obecnie tak ważny i jakie daje korzyści?


The BSS Tour Częstochowa ma na celu odkryć, opisać i przybliżyć obszar zagadnień związanych z działaniami, które mają zwiększyć atrakcyjność firmy w oczach obecnych i potencjalnych kandydatów oraz postrzegania jej jako środowisko przyjazne dla rozwoju kariery. Kolejność paneli dyskusyjnych i ich problematyka przeprowadzi uczestników przez szereg obszarów, w których realizowane są działania wizerunkowe, dając tym samym kompleksowy obraz tematyki EB. Począwszy od wiedzy teoretycznej i praktycznej na przykładzie światowego koncernu, poprzez rozłożenie na czynniki pierwsze candidate & employee experience, debaty o benefitach dla pracowników i aranżacji biur, kończąc na prezentacjach z zakresu monitorowania marki w sieci oraz działań w mediach społecznościowych.

 

Licząc, że to wydarzenie spotka się z Państwa zainteresowaniem gorąco zapraszam do udziału. Program oraz szczegółowe informacje zawarte są na stronie http://www.bsstour.com/czestochowa/