Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

soris.150x0Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy. Zaproponuje też i opracuje funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Program przewiduje także dofinansowanie inwestycji, które umożliwią wprowadzenie produktów na rynek (również zakup środków trwałych). Szczegółowy katalog kosztów znajduje się w regulaminie konkursu do poddziałania 2.3.5 POIR.  Maksymalne dofinansowanie to 1,125 mln zł!

 

Posiadanie własnego, kojarzonego przez klientów produktu lub designu to niewątpliwy atut przedsiębiorstwa. Żeby nie pozostawać w tyle za konkurencją zwracaj uwagę na to, czego oczekują klienci od Twojego produktu i reaguj wprowadzając zmiany. Dzięki procesom wzorniczym opracujesz oryginalny design i zoptymalizujesz koszty produkcji. Bądź na bieżąco z trendami i wyróżniaj się w swojej branży!

 

Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia:

- główne cele i założenia konkursu,
- jakie warunki trzeba spełnić, by móc aplikować,
- jaki jest maksymalny poziom dofinansowania,
- proces projektowy,
- przeprowadzenie wstępnego audytu przed złożeniem wniosku
- kryteria wyboru projektów do dofinansowania,
- co można sfinansować,
- zachowanie konkurencyjności

 

Spotkanie odbędzie się w dn. 05.10.2018 r. (piatek) godz. 11:00-14:00 w Hotelu Silesian ul.Szybowcowa 1a, Katowice 40-502

 

Prowadzącym spotkanie będzie doświadczony  ekspert, Pan Mateusz Góra z firmy SWIFT

 

W załączeniu znajduje się formularz zgłoszeniowy. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Uczestnictwo w spotkaniu tylko i wyłącznie dla osób, które otrzymały potwierdzenie uczestnictwa.

 

Spotkanie informacyjne organizowane jest przez Obserwatorium ICT działające przy Parku Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” Sp. z o.o.  w ramach projektu "Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania”, realizowanego w ramach poddziałania 1.3 Profesjonalizacja IOB, RPO WSL. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Partnerów projektu do udziału w spotkaniu.