Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

MSTE4.0Miło nam poinformować, że Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. jest partnerem stowarzyszonym w projekcie pt. „CURRICULUM DEVELOPMENT OF MASTER’S DEGREEPROGRAM IN INDUSTRIAL ENGINEERING FOR THAILAND SUSTAINABLE SMART INDUSTRY - MSIE 4.0 ”, będącego przedsięwzięciem konsorcjum 9 uczelni (6 z Tajlandii i 3 z Unii Europejskiej), realizowanym w ramach akcji 2 programu ERASMUS+ „Budowanie potencjału w szkolnictwie wyższym”.


Celem projektu jest zwiększenie potencjału i możliwości uniwersytetów w Tajlandii doświadczenia wysokiej jakości programu nauczania - opartego na kompetencjach, w ramach studiów magisterskich z zakresu inżynierii przemysłowej, który wspiera zrównoważony inteligentny przemysł (Industry 4.0) i jest zgodny z europejskimi ramami kwalifikacji (European Qualifications Framework - EQF) oraz ma zastosowanie do uniwersytetów partnerskich UE.


Projekt rozwoju programu studiów magisterskich w zakresie inżynierii przemysłowej (MSIE4.0), został wybrany do współfinansowania przez UE, w ramach działania Budowanie potencjału w szkolnictwie wyższym programu Erasmus+.


Projekt jest jednym z 149 projektów wybranych do finansowania spośród 756 złożonych aplikacji.


MSIE4.0 to trzyletni projekt realizowany w latach 2017-2020 o budżecie 981.628 euro.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony projektu: http://msie4.ait.ac.th//  ,
oraz: www.facebook.com/MSIE4Thailand/ .

 

MSTE4.0

MSTE4.02

Front page of 1st flyer v2

MSIE2 page