ctt-logoCentrum Transferu Technologii bkarrow-ctt Wróć do strony głównej ARR

SE CNC POLSKA Sp. z o.o.

Oddział w Częstochowie

SECNCPOLSKALOGOblackInkubator Technologiczny – Częstochowski Park Przemysłowo- Technologiczny

Ul. Wały Dwernickiego 117/121 lok 327/9

42-200 Częstochowa

Kontakt: Małgorzata Mucha tel. 786 854 800

Oddział w Stalowej Woli

Inkubator Technologiczny Sp. z o.o.

Ul. E. Kwiatkowskiego 9 lok 112  

37-450 Stalowa Wola

Kontakt: Natalia Młynarz tel. 15 814 91 60    

Firma SE CNC POLSKA Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i naprawą części zamiennych do maszyn CNC, głównie w systemie FANUC, jak również Siemens, Heidenhain oraz Okuma. Wszystkie części, które oferujemy zarówno nowe, oryginalne jak i używane, zostały przetestowane przez doświadczonych inżynierów. Posiadamy nowoczesny magazyn, zapewniamy wysoką jakość części zamiennych w konkurencyjnych cenach oraz szybką dostawę. Mamy do zaoferowania szeroką gamę silników FANUC, zasilaczy, paneli operacyjnych, klawiatur , również do starszych typów maszyn, wyprodukowanych w latach 1989-2010. Specjalizujemy się także w testowaniu oraz naprawie silników FANUC. Ofertę kierujemy do firm, które pracują na maszynach CNC.

       Jeśli pojawi się problem z maszyną CNC prosimy o kontakt.

       Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej www.secncpolska.pl.

 

 

„Rozszerzenie działalności Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego poprzez utworzenie Centrum Transferu Technologii”

UE-ctt

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013