Wsparcie dla przedsiębiorców

Inwestycje i inwestorzy

Akademia Biznesu to cykl szkoleń adresowanych do wszystkich przedsiębiorców, którzy operacyjnie zarządzają swoimi firmami oraz do ich kadry menadżerskiej.
 
Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Loży Częstochowskiej Business Centre Club i Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, a jego celem jest zwiększenie dostępności do nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania i zagadnień prawnych, z którymi spotykają się na co dzień przedsiębiorcy.
 
Tematyka szkoleń jest zróżnicowana – od zagadnień z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przepisów prawnych dotyczących przedsiębiorców (ze szczególnym uwzględnieniem przepisów, których wykonanie kontroluje ZUS, PIP i US) poprzez ryzyka w handlu zagranicznym, bezpieczeństwo teleinformatyczne, ochronę danych osobowych i inne. Wykłady i warsztaty będą prowadzić m.in. praktycy z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, eksperci BZ WBK, firmy Kaspersky Lab i Kancelarii Prawnej GSW. W tym roku w ramach Akademii Biznesu zaplanowano 7 szkoleń, wszystkie są bezpłatne.
 

AKADEMIA  BIZNESU 2016

 

bcc     logo        bzw

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie w ramach cyklu Akademia Biznesu 2016, organizowanego wspólnie przez Lożę Częstochowską Business Centre Club, Bank Zachodni WBK oraz Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.


Temat:

„Zarządzanie kulturą organizacji i jej wpływ na proces zarządzania zasobami ludzkimi”

 

Celem szkolenia jest przedstawienie filozofii zarządzania kulturą organizacji i jej wpływu na proces zarządzania zasobami ludzkimi, zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie budowania i wykorzystywania kultury organizacji w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Korzyści dla uczestników:

  • pozyskanie wiedzy w zakresie istoty, funkcji i uwarunkowań zarządzania kulturą organizacji;
  • nabycie umiejętności oceny znaczenia i doskonalenie własnej kultury organizacji;
  • poznanie czynników kształtujących silną kulturę organizacji oraz umiejętność ich aplikowania w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.

 

 

Wykładowca:

Dr Joanna Dzieńdziora

 

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi Adiunkt w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Koordynator ds. Seminarium Doktorskiego. Trener biznesu. Wykładowca MBA oraz studiów podyplomowych. Koordynuje i wdraża projekty doradczo-szkoleniowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Autorka wielu publikacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

 

 


 
Czas i miejsce

Spotkanie odbędzie się w środę 1 czerwca 2016 roku w Częstochowskim Parku Przemysłowo -Technologicznym,  przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121.
 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00  i potrwa ok. 2 godzin.


UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY.

 
Rejestracja

Warunkiem uczestnictwa jest uprzednia rejestracja w terminie do 30 maja. Ilość miejsc jest ograniczona. W celu dokonania rejestracji prosimy Państwa o przesłanie wiadomości elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze wskazaniem:
1) imienia i nazwiska uczestnika;
2) przedsiębiorstwa, z którym uczestnik jest związany.

 

 

AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO W CZĘSTOCHOWIE S.A
Al. NMP 24 lok. 8 | 42-202 Częstochowa | tel. (34) 360 56 88 | fax. (34) 360 57 47
www.arr.czestochowa.pl

BUSIENESS CENTRE CLUB
ul. Dąbrowskiego 7/9 | 42-200 Częstochowa | tel. (34) 362 22 26 | fax. (34) 362 22 26
www.bcc.org.pl

BANK ZACHODNI WBK